




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний телескопічний домкрат TORIN T90304 вантажопідйомністю до 3 тонн має компактні розміри, але при цьому хорошу стійкість.
Характеристики:
- Тип транспорту - Легковий
- Вантажопідйомність - 3000 кг
- Тип приводу - Гідравлічний
- Висота підйому - 372 мм
- Гарантія - 6 міс.
- Розміри - 100x92x194 мм
- Висота підйому - 194 мм
- Вага - 3,6 кг
- Робочий хід - 118 мм
- Розміри упаковки - 325x245x225 мм
- Кількість поршнів - 1 шт.
- Упаковка - Картонна коробка
- Різьбовий шток - 60 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 372 мм |
| Висота підхоплення | 194 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 3.6 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 933 ₴


