

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знімач для внутрішніх стопорних кілець TOPTUL 12" (зажим загнуті) DCAC1212. Круглогубці для зняття стопорних кілець мають наконечники двох видів, прямої і вигнутої форми. Вибираючи круглогубці для стопорних кілець слід звернути свою пильну увагу на міцність губок. Адже інструмент виготовлений з неякісного матеріалу швидко приходить в непридатність. У виготовленні інструментарію виробництва TOPTUL (Тайвань) використовуються багатокомпонентні марки стали із застосуванням стійкого до окислення сплаву хром ванадію. Вислизанню інструменту з рук перешкоджає обгумоване покриття ручок, що сприяє значному їх комфортному використанню.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип: Знімачі;
- Довжина: 300 мм;
- Тип губок знімача: Вигнуті (під 90°);
- Призначення: Для внутрішніх стопорних кілець;
- Матеріал ручки: Багатокомпонентний;
- Діаметр кілець: 85-140 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Тип губок знімача | вигнуті (під 90°) |
| Призначення | Для внутрішніх стопорних кілець |
| Мінімальний діаметр кільця | 85 мм |
| Максимальний діаметр кільця | 140 мм |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Довжина інструменту | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Знімачі |
| Матеріал рукоятки | Багатокомпонентний |
- Ціна: 1 399 ₴

