
Знімач для зовнішніх стопорних кілець TOPTUL 12 "(розжим прямі) DCAB1212. Круглогубці для стопорних кілець можна розділити на дві групи: моделі, що працюють на стиск (для вилучення внутрішнього стопорного кільця) і на розжим (для вилучення зовнішнього стопорного кільця). Круглогубці для зняття стопорних кілець мають наконечники двох видів, прямою і вигнутою форми. Вибираючи круглогубці для стопорних кілець слід звернути свою пильну увагу на міцність губок. Адже інструмент виготовлений з неякісного матеріалу швидко приходить в непридатність. У виготовленні інструментарію виробництва TOPTUL (Тайвань) використовуються багатокомпонентні марки стали із застосуванням стійкого до окислення сплаву хром-ванадію. Вислизанню інструменту з рук перешкоджає обгумоване покриття ручок, що сприяє значному їх комфортному використанню.
Основні характеристики:
- Призначення: Для зовнішніх стопорних кілець;
- Мінімальний діаметр кілець: 85 мм;
- Максимальний діаметр кілець: 140 мм;
- Матеріал ручки: Метал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Тип губок знімача | прямі |
| Призначення | Для зовнішніх стопорних кілець |
| Мінімальний діаметр кільця | 85 мм |
| Максимальний діаметр кільця | 140 мм |
| Матеріал ручки | метал |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Довжина інструменту | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Знімачі |
| Матеріал рукоятки | Багатокомпонентний |
- Ціна: 1 391 ₴

