



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляшковий домкрат TORIN T90504S у футлярі має вантажопідйомність 5 т.
Характеристики:
- Тип транспорту - Легковий
- Вантажопідйомність - 5000 кг
- Тип приводу - Гідравлічний
- Висота підйому - 413 мм
- Гарантія - 6 міс.
- Розміри - 112x96x216 мм
- Висота підйому - 216 мм
- Вага - 4,8 кг
- Робочий хід - 127 мм
- Розміри упаковки - 256x235x250 мм
- Кількість поршнів - 1 шт.
- Упаковка - Пластиковий кейс
- Різьбовий шток - 70 мм
Особливості:
- Загартований гвинтовий подовжувач дозволяє регулювати максимальну висоту підйому.
- Зручна рифлена п'ята з термообробкою забезпечує широку зону підхоплення та надійне зчеплення.
- Широка та міцна основа забезпечує стійкість і безпеку. Усі точки навантаження посилені, що підвищує довговічність і надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 413 мм |
| Висота підхоплення | 216 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 4.5 кг |
- Ціна: 1 708 ₴

