

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневмогайковерт для шиномонтажа 3/4" 1627N/m 7200об/мин 2,64кг Super Duty TOPTUL KAAA2412
Характеристики:
- Тип: Пневмогайковерт
- Приєднувальний квадрат: 3/4 дюйма
- Швидкість обертання: 7400 об./хв
- Зусилля: 1627 Нм
- Робочий тиск: 6.2 Бара
- Витрата повітря: 200 л/хв
- Вхід повітря: 1/4 дюйма
- Шпиндель: Стандартний
- Матеріал корпусу: Метал
- Довжина: 177 мм
- Вага: 2.64 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Максимальна кількість обертів | 7400 об/хв |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Витрата повітря | 200 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 2.6 кг |
| Країна виробник | Тайвань |
| Максимальний крутний момент | 1627 H*m |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
- Ціна: 13 036 ₴

