




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляшковий домкрат TORIN T91504 здатний підіймати та утримувати до 15 тонн. Домкрат має компактну форму та невелику вагу, а також широку платформу та рифлену поверхню контакту з кузовом.
Особливості:
- Термічно оброблений шток дозволяє легко регулювати висоту підйому та максимальну висоту підйому.
- Ребриста поверхня зони контакту забезпечує велику зону підйому та надійне зчеплення.
- Широка міцна основа забезпечує стабільність та міцність. Усі точки навантаження посилені, що підвищує довговічність та надійність.
Характеристики:
- Тип транспорту - Вантажний
- Вантажопідйомність - 15000 кг
- Тип приводу - Гідравлічний
- Висота підйому - 460 мм
- Гарантія - 6 міс.
- Розміри - 133x136x230 мм
- Висота підйому - 230 мм
- Вага - 8,4 кг
- Робочий хід - 150 мм
- Розміри упаковки - 320x175x275 мм
- Кількість поршнів - 1 шт.
- Упаковка - Картонна коробка
- Різьбовий шток - 80 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 15000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 460 мм |
| Висота підхоплення | 230 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 8.4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 154 ₴


