




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляшковий домкрат TORIN T92004 — компактні розміри та невелика вага, а також спеціальна ручка, що дозволяє легко переносити пристрій.
Характеристики:
- Тип транспорту — Вантажний
- Вантажопідйомність — 20000 кг
- Тип приводу - Гідравлічний
- Висота підйому - 452 мм
- Гарантія - 6 міс.
- Розміри - 144x152x242 мм
- Висота підйому - 242 мм
- Вага - 10,8 кг
- Робочий хід - 150 мм
- Розміри упаковки - 325x185x280 мм
- Кількість поршнів - 1 шт.
- Упаковка - Картонна коробка
- Різьбовий шток - 60 мм
Особливості:
- Термічно оброблений шток дозволяє легко регулювати висоту підйому та максимальну висоту підйому.
- Ребриста поверхня зони контакту забезпечує велику зону захвату та надійне зчеплення.
- Широка міцна основа забезпечує стабільність та міцність. Усі точки навантаження посилені, що підвищує довговічність та надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 452 мм |
| Висота підхоплення | 242 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 11 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 575 ₴


