



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневмогідравлічний пляшковий домкрат 20 т Torin TQ20002 ідеально підходить для обслуговування вантажних автомобілів та легкого комерційного транспорту на шиномонтажах та автосервісах.
- Працює від ручного приводу;
- Гвинтовий шток;
- Додатково оснащений пневмоприводом;
Особливості:
- Призначений для інтенсивного використання в умовах автосервісу.
- Швидкодіючий пневматичний насос зменшує час підйому.
- Міцний оцинкований циліндр для максимальної довговічності.
- Повітряний клапан із вбудованим фільтром та герметичний гідравлічний блок.
Характеристики:
- Тип транспорту - Вантажний
- Вантажопідйомність - 20000 кг
- Тип приводу - Пневмогідравлічний
- Висота підйому - 510 мм
- Гарантія - 6 міс.
- Висота підйому - 265 мм
- Вага - 17,7 кг
- Робочий хід - 165 мм
- Розміри упаковки - 295x190x285 мм
- Кількість поршнів - 1 шт.
- Упаковка - Картонна коробка
- Різьбовий шток - 80 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневмогідравлічний |
| Висота підйому | 510 мм |
| Висота підхоплення | 265 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 17.4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 8 427 ₴

