




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ranger Ракушка — кругле складне крісло з м'яким наповнювачем, створене для максимального затишку на природі.
- Ергономічна форма «кільця» та м'яка набивка дозволяють зручно розміститися людині будь-якої статури.
- Посилений каркас (додаткові трубки спереду) та спеціальні ніжки, які не просідають у м'який ґрунт.
- Немарка зелено-чорна кольорова гама та чохол з плечовим ременем у комплекті для легкого перенесення.
Характеристики:
- тканина крісла: поліестер 600D;
- чохол із тканини 210D;
- колір: зелено-чорний, каркас - сірий;
- рама: сталева труба, Ø 19 мм та Ø 16 мм, порошкове фарбування;
- розмір у розкладенному вигляді: 107х90х94 см (ВхГхШ);
- розмір у складеному вигляді: 110х29х29 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 52х51см (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 45 см;
- висота спинки: від сидіння 62 см;
- вага: 4,5 кг.
- навантаження: 130 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 510 мм |
| Глибина стільця | 520 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1070 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.5 |
| Максимальне навантаження, кг | 130 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал сидіння | поліестер 600D |
| Матеріал спинки | Поліестер 600D |
- Ціна: 2 799 ₴






