




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ranger FC 750-052 Green — бестселер серед розкладних крісел, що поєднує виняткову м'якість і функціональність.
- 3 положення спинки: нахил регулюється для максимального розслаблення.
- Пінопластовий наповнювач по всій площі сидіння та відсутність жорсткої фіксації каркаса роблять сидіння «обгортаючим» .
- У правий підлокітник вбудовано термопідстаканник, що підтримує температуру напою.
- Міцна сталева конструкція та збільшене сидіння підходять навіть для людей великої статури.
- Миттєво складається, комплектується чохлом з плечовим ременем.
Це лідер продажів для тих, хто цінує домашній затишок на природі.
Характеристика:
- тканина крісла: поліестер 600D;
- чохол: з тканини 210D;
- рама: сталева труба з порошковим покриттям, Діаметр 19 мм;
- розмір в розкладеному вигляді: 107х63х96 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 97х25х27 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 59х63 (Дхш);
- висота сидіння: від підлоги 45 см;
- висота спинки: від сидіння 63 см;
- вага: 4 кг;
- навантаження: 140 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Ширина стільця | 960 мм |
| Глибина стільця | 630 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1070 мм |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 960 см |
| Глибина | 630 мм |
- Ціна: 2 299 ₴






