




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легкий, простий в складанні і розкладанні, компактний стілець Ranger Desnа N зі спинкою.
Сидіння додатково посилено знизу ременями, для витримки великого навантаження.
Характеристика:
- рама стільця: сталева труба Ø 16 мм;
- колір: тканина - зелений, каркас - зелений;
- розмір стільця в розкладеному вигляді: 58,58х30х38 см (ВхГхШ);
- розмір стільця в складеному вигляді: 47х5,5х395 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 28,5х30 см (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 33 см;
- висота спинки: від сидіння 25,5 см;
- вага: 1,4 кг;
- навантаження: 90 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Вес | 1.4 кг |
| Высота сиденья стула | 330 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 585.8 мм |
| Глубина стула | 300 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 90 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Материал спинки | Oxford 600D |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина стула | 380 мм |
- Цена: 299 ₴



