




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця модель коропового намету RANGER EXP 2-mann Bivvy+зимове покриття – розрахований на 2 особи.
- Алюмінієві стержні з 4 рамами. Передня частина з двома вікнами (противомоскитна сітка на двері, опциональні прозора стрічка на двері
- 13 високоякісних кріплень забезпечать надійне закріплення намету в землю.
- Всі шви герметизуються спеціальною стрічкою для запобігання потрапляння води та вологи.
- Вхідна зона може моделюватися за бажанням: двері з опционального прозорого матеріалу, вікна оснащені москітними сітками. Тканину на дверях можна повністю прибрати, зробивши вхід вільним.
- Підлога виготовлена з більш міцнішого та плотнішого матеріалу, кріпиться по усьому периметру намету на застібку (липучку), є можливість не фіксувати та лишати вікно у підлозі (для зимової риболовлі).
- Вільно стають 2 коропові розкладачки
ХАРАКТЕРИСТИКА:
- Матеріал: 210D PU Нейлон;
- Тканина: водонепроникна, гідростатична;
- Водяна колона: 8 000 мм- зовнішній тент, в поєднанні з накидкою 13 000 мм;
- Зимове покриття для намету захистить від вітру та збереже тепло, що краще для обігірву намета;
- Розмір намету:
- Довжина: 300 см;
- Ширина: 270 см;
- Висота: 145 см;
- Розмір в складеному вигляді: 100 x 25 x 25 см, 35х20х20 см;
- Вага: 13кг +3 кг зимове покриття;
- Колір: оливково-зелений.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Особенности палатки/тента | Проклеенные швы, Антимоскитная сетка, Ветрозащитная/снегозащитная юбка |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 16 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 13000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 145 см |
| Длина | 300 см |
| Ширина | 270 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Полиэстер |
| Материал тента | Полиэстер |
- Цена: 11 999 ₴






