




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет короповий RANGER EXP 2-mann Bivvyна на 2 особи.
Алюмінієві стержні з 4 рамами. Передня частина з двома вікнами (противомоскитна сітка на двері, опциональні прозора стрічка на двері) 13 високоякісних кріплень забезпечать надійне закріплення намету. Всі шви герметизуються спеціальною стрічкою для запобігання потрапляння води та вологи.
Палатка компактно складається в чохол для зручного транспортування.
Вільно стають 2 коропові розкладачки !!!
Характеристики:
– каркас: алюміній;
– тканина: Нейлон 210D PU, підлога з прочного ПВХ;
– колір: оливково-зелений;
– розмір в розкладеному вигляді: Довжина: 300 см• Ширина: 270 см• Висота: 155 см
– розмір в складеному вигляді: 100х22х25 см (ДхГхШ);
– розмір водяної колони: 8000мм;
– вага: 13 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество спальных мест | 2 |
| Окна вентиляции | 4 |
| Особенности палатки/тента | Вентиляционные окна, Проклеенные швы, Антимоскитная сетка, Водоотталкивающая пропитка |
| Состояние | Новое |
| Форма | Полубочка |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 13 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 8000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 155 см |
| Длина | 300 см |
| Ширина | 270 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал тента | Нейлон 210D PU |
| Назначение | Универсальное |
| Сезон | Весна,лето,осень |
- Цена: 10 399 ₴






