




Ranger BED 87 Sleep System Convertible — це величезне, повністю функціональне ліжко, яке має спальний мішок.
Розкладне ліжко має 8 регульованих ніжок і має спальний мішок для легкого регулювання на будь-якій поверхні.
Міцний, легкий матеріал, з подушкою, регульованою спинкою, матрац має пінний наповнювач і дуже м'який, ви отримаєте максимальну зручність і комфорт під час сну. Завдяки своїй товщині 2,5 см цей спальник розроблений спеціально для зими -10 °C;
Має ортопедичні вставки для підвищення комфорту під час сну. Комплектується чохлом. Покращений механізм регулювання нахилу задньої частини.
Опис:
- рама: сталь, алюміній;
- тканина: PVC 600 D, фліс;
- колір: тканина - зелений, каркас - зелений, чорний, сірий;
- розмір в розкладеному вигляді: 32-45х215х83 см (ВхДхШ);
- розмір в упаковці: 81х25х83 см (ВхГхШ);
- вага: 12 кг;
- навантаження: 160 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Максимально допустимая нагрузка | 160 кг |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная профильная труба |
| Основание спального места раскладушки | Оксфорд 600D |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Вес | 12 кг |
| Высота | 450 мм |
| Длина | 2150 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 810 мм |
| Длина в сложенном виде | 250 мм |
| Ширина в сложенном виде | 830 мм |
| Комплектация | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
- Цена: 9 499 ₴






