




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Металева розкладачка Ranger Forest Lux в складеному вигляді займає мало місця. Ліжко має м'який наповнювач, заміняє матрас. В підголівнику розташована подушка.
Душе швидко та легко розкладається. Шість ніжок конструкції роблять розкладачку дуже стійкою, щоб ніжки не роз’їжджалися додатково між собою стягуються ременем.
В комплекті - чохол.
Характеристика:
- рама: сталь;
- тканина: Оксфорд 600D;
- колір: тканина – сірий, каркас – чорний;
- розмір в розкладеному вигляді: 35,5-49,5х191х67см (ВхДхШ);
- розмір в складеному вигляді: 106х21х27 см (ВхГхШ);
- розмір спального місця: 35,5-49,5х191х67 см (ВхДхШ);
- вага: 6 кг;
- навантаження: 120 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная профильная труба |
| Основание спального места раскладушки | Оксфорд 600D |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Темно-серый |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 355 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Длина в сложенном виде | 210 мм |
| Ширина в сложенном виде | 270 мм |
| Комплектация | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
- Цена: 2 999 ₴






