


Компактна станція, який стане в нагоді в умовах раптового або планового відключення електроенергії. Ефективний як для життєзабезпечення заміського будинку, так і для використання в поході. Зарядна станція PROTESTER PRO-PS1000F важить 13,5 кг і зручна для транспортування в будь-яку локацію.
Станція має ємність 270 000 мА·год. Підключити для використання можна будь-які гаджети й побутову техніку: від смартфона до котла опалення. Видає електрострум високої якості та зі стабільними параметрами для безпечного підключення чутливого обладнання. Зарядна станція PROTESTER PRO-PS1000F працює на постійному та змінному струмі.
Станція обладнана великим дисплеєм, встановленим на передній панелі. З його допомогою здійснюється контроль за стабільною роботою девайса й рівнем заряду. Обладнана двома розетками 240 В, двома портами USB. Вбудований діодний ліхтарик можна використовувати як додаткове джерело освітлення.
Способи живлення:
- Від мережі
- Від автомобільного прикурювача
- Від сонячної батареї
Тип акумулятора - Li-pol
Ємність аккумулятору, Вт/год - 999 Вт·год
Номінальна потужність - 1000 Вт
Максимальна потужність, Вт - 2000 Вт
Вихідні роз'єми:
- 1 x DC
- 1 x USB Type C
- 2 x USB Type A
- 2 х Розетка 220 В
Час заряджання від мережі 220 В, год - 9 год
Особливості:
- З дисплеєм
- З ручками
- З ліхтариком
Колір - Сірий з чорним
Габарити - 319 x 270 x 207 мм
Вага - 13.5 кг
- Haпpугa живлeння: 220 B
- Ємніcть aкумулятopa: 270000 мAг
- Poбoчa тeмпepaтуpa: -10 - 40 °C
- Ліxтapик: Taк
- Hoмінaльнa пoтужніcть: 1000 Bт
- Bиxіднa нaпpугa AC: 220 B
- Bиxіднa нaпpугa DC: 12 B
- Bиxіднa нaпpугa USB Tуpe-C: 5 B
- Bиxіднa нaпpугa USB QCЗ.0: 5 B
- Bиxіднa нaпpугa USB: 5 B
- Texнoлoгія швидкoї зapядки: Taк
- Живлeння від coнячнoї пaнeлі: Taк
- Чac зapядки від poзeтки: 540 xв
- Чac зapядки від coнячнoї пaнeлі: 300 xв
- Чac зapядки від пpикуpювaчa aвтo: 480 xв
- Імпульcнa пoтужніcть: 2000 Bт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROTESTER |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 207 мм |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Длина | 319 мм |
| Емкость аккумулятора | 270000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От солнечной энергии, От USB, От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Разъемы | Розетка AC 220В, Type-C, USB |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Беспроводная зарядка, Быстрая зарядка, Индикатор уровня заряда, Фонарик |
| Тип | Универсальная батарея |
| Цвет | Серый |
- Цена: 41 360 ₴

