


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативна зарядна станція 180Вт/220Вт(Max), 220В, 166,5Вт/год, 11,1В/15Агод (45000мАгод/3,7В) PROTESTER PRO-PS180E
Універсальний компактний портативний пристрій, який можна використовувати в приміщенні та на відкритому просторі на природі.
Ідеальний варіант для роботи або зарядки ноутбука.
Технічні характеристики:
- Працює з прямим і змінним струмом.
- Тип батареї: літій- іонна - Li-ion.
- Ємність батареї: 45000 мАгод.
- Ємність зарядної станції: 166,5 Вт/год.
- Вихідний інтерфейс: AC 220В універсальний - 1шт, USB-Type-А - 2шт, DC - 12В - 1шт.
- Вхідний зарядний пристрій адаптер: DC15V/2A.
- Час зарядки станції: 5-6 годин.
- Напруга на виході USB:
- 1 × USB-A: 5V/2.1A - 10,5 Вт.
- 1 × USB-A: QC3.0 - 18 Вт.
- Вихід постійного струму 9V-12,5V/10A (15 A макс).
- Вихідна потужність змінного струму 220В:
- Номінальна потужність: 180 Вт.
- Максимальна потужність: 220 Вт.
- Світлодіодне освітлення 2 Вт має три режими: супер яскравий світлодіодний / мигаючий / SOS.
- Життєвий цикл - 500 зарядів станції.
- Робоча температура експлуатації: -10°...+40° C.
- Розміри зарядної станції: 285x124x1З4 мм.
- Вага: 2,5 кг.
- Матеріал: пластик.
Особливості:
- Має універсальну вихідну розетку на 220В.
- Підтримує функцію швидкої зарядка USB QC3.0.
- Заряджається від мережі 220 В через розетку.
- Світлодіодна індикація заряду.
- Є світлодіодний ліхтар 5Вт можна використовувати для освітлення.
- Можна підключати будь-який побутовий прилад, потужністю до 180Вт, що підключається до розетки 220В.
- Захисна функція: захист від короткого замикання, захист від надструму, захист від перенапруги, захист від зниженої напруги, захист від перевантаження, захист від перегріву.
- Повільно розряджається.
- Вбудована вентиляція пристрою.
Комплектація:
- Портативна зарядна станція.
- Адаптер DC15V/2A.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROTESTER |
| Страна производитель | Китай |
| Входное напряжение | 220 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходной ток | 15000 мА |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 45000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Набор переходников | Да |
| Особенности | Фонарик, Быстрая зарядка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет | Серый |
| Цвет корпуса | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 г |
| Высота | 134 мм |
| Длина | 285 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Разъемы | USB, Розетка AC 220В |
- Цена: 5 720 ₴

