

Пристрій призначений для використання в побутових умовах із метою забезпечення електрикою гаджетів і техніки, освітлювальних приладів і роутерів з безперебійниками для стабільного інтернет-з'єднання. Девайс має компактні габарити, попри солідну вагу в 14 кг. Зарядна станція PROTESTER PRO-PS1000G використовується в широкому діапазоні робочих температур: від -10 до +60 °C. Пристрій може бути встановлено як у приміщенні, так і на вулиці.
Номінальна потужність зарядної станції становить 1000 Вт. Станція працює зі змінним і постійним струмом. Ємність батареї типу NCM становить 300000 мА·год. Залежно від потужності підключеної техніки, тривалість автономної роботи станції становить 8-12 годин.Пристрій обладнано знімними сонячними панелями, які дають можливість стати незалежними від центральної електромережі. Також девайс можна заряджати від автомобільного прикурювача, що особливо актуально за містом або під час поїздки на пікнік. Зарядна станція PROTESTER PRO-PS1000G за 9 годин відновлює ємність акумуляторів на 100%.
Способи живлення:
- Від мережі
- Від автомобільного прикурювача
- Від сонячної батареї
Тип акумулятора - Li-ion
Ємність аккумулятору, Вт/год - 1110 Вт·год
Номінальна потужність - 1000 Вт
Максимальна потужність, Вт - 2000 Вт
Вихідні роз'єми:
- 1 x USB Type C
- 2 x DC-роз'єм
- 2 х Розетка 220 В
- 3 x USB Type A
- Гніздо прикурювача
Час заряджання від мережі 220 В, год - 9 год
Особливості:
- Швидка зарядка
- З дисплеєм
- З ручками
Додатково:
- Напруга живлення: 220 B
- Ємність акумулятора: 300000 мAгод
- Тип акумулятора: NCM
- Робоча температура: -10 - 60 °C
- Вихідна напруга AC: 220 B
- Вихідна напруга DC: 12 B
- Вихідна напруга USB Tуpe-C: 5 B
- Вихідна напруга USB QCЗ.0: 5, 9, 12 B
- Вихідна напруга USB: 5, 9, 12 B
- Чac зapядки від poзeтки: 540 хв
- Чac зapядки від coнячнoї пaнeлі: 360 хв
- Чac зapядки від пpикуpювaчa aвтo: 600 хв
- Колір: Чорний з синім
- Габарити - 320 x 230 x 260 мм
- Вага -14 кг
- Країна виробник - Китай
- Країна реєстрації бренду - Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROTESTER |
| Страна производитель | Китай |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии, От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Быстрая зарядка, Индикатор уровня заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | NCM |
| Цвет | Синий |
| Цвет корпуса | Синий |
| Емкость аккумулятора | 300000 |
| Разъемы | Type-C, USB, Розетка AC 220В |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Цена: 44 000 ₴

