




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядна станція для дому 1000Вт/2000Вт(Max) LiFePO4, 220В, 280000 мAг, PROTESTER PRO-PS1000D
Технічні характеристики:
- Форма виходу сигналу - чиста синусоїда.
- Область застосування: на відкритому повітрі та у приміщенні.
- Тип батареї: літій-полімерна - Li-FePolymer.
- Ємність батареї: 280000 мАгод.
- Ємність зарядної станції: 896 Вт*год.
- Вихідний інтерфейс: AC 220В - 2шт, Type-C - 1шт, USB-Type-А - 3шт, DC - 12 В.
- Вхідний зарядний пристрій адаптер від 220В.
- Час зарядки станції: 5-6 годин.
- Потужність на виході USB:
- 2 х USB-A: 5В/2.4A - 12 Вт.
- 1 х USB-A: QC3.0 - 18 Вт.
- 1 х TYPE-C: PD - 100 Вт.
- 1 х Автомобільний прикурувач 12В - 120 Вт.
- 4 х DC - 120 Вт. (12В*10А).
- Вихідна потужність змінного струму 220В:
- Номінальна потужність: 1000 Вт.
- Максимальна потужність: 2000 Вт.
- Світлодіодні ліхтарі 2шт по 5 Вт мають три режими: супер яскравий світлодіодний / мигаючий / SOS.
- Життєвий цикл - 3000 зарядів станції.
- Робоча температура: -10...+40°C
- Розміри зарядної станції: 330х190х255 мм.
- Вага: 14 кг.
Особливості:
- Має вихідні розетки 2шт на 220В.
- Підтримує функцію швидкої зарядка.
- Має різні варіанти зарядки батареї:
- Від мережі 220 В через розетку.
- Від мережі 220 В через Type-C.
- Від прикурувача авто дo 200Bт (8.5A 12B-24B).
- Від сонячної панелі (до комплекту не входить).
- Екран управління.
- Повільно розряджається.
- Вбудована вентиляція пристрою.
Комплектація:
- Портативна зарядна станція.
- Блок живлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROTESTER |
| Страна производитель | Китай |
| Входное напряжение | 12 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходной ток | 10000 мА |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 280000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии, От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Фонарик, Быстрая зарядка, Индикатор уровня заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14 г |
| Высота | 255 мм |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Разъемы | Type-C, USB, Розетка AC 220В |
- Цена: 42 240 ₴


