




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневмостеплер степлер пневматичний під скобу (12,7/0,95х0,65/6-16) VALU-AIR 8016 + запасний бойок
Характеристики:
- Тип степлера: пневматичний.
- Типорозмір скоб: Ga21.
- Розмір скоб: Ширина: 12,7мм; Товщина: 0,65х0,95мм; Висота: 6-16 мм.
- Габаритні розміри: 21,1x14,5x4,5 см.
- Об'єм магазину: 100шт.
- Прогумована ручка.
- Регулюючий отвір для виходу зайвого повітря.
Комплектація:
- Степлер пневматичний VALU-AIR 8016.
- Запасний бойок.
- Маслянка.
- Ключі шестигранні Г-подібні: 3мм і 4мм.
- Кейс пластиковий для зберігання.
- Інструкція на англійській мові.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VALU-AIR |
| Страна производитель | Китай |
| Крепежное средство | Скобы |
| Длина скобы | 16 мм |
| Емкость контейнера | 100 шт |
| Ширина скобы | 12.7 мм |
| Рабочее давление | 4.8 бар |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Вес | 0.85 кг |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка силы удара | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
- Цена: 1 615 ₴

